2-aksa peza utilŝarĝa servopoziciigilo
Poziciigilo Dimensioj

Priskribo
- Kiel moviĝas ĉi tiu 2-aksa L-poziciigilo?
Unu akso povas rotacii 360° horizontale, la alia unu akso povas turni sin 360° maldekstren kaj dekstren
Veldpoziciigilo normale konsistas el turnmekanismo de la labortablo kaj turnmekanismo, kiuj permesas al la laborpeco fiksiĝi sur la labortablo en la dezirata velda aŭ alĝustiga angulo per la levo, turno kaj turno de la labortablo.
- Kiel funkcias la poziciigilo?
La serioj de veldaj poziciigaj sistemoj estas flanke renversantaj, kun kapo kaj vosto rotaciaj, kun kapo kaj vosto levantaj, kun kapo kaj vosto klinitaj kaj kun duobla rotacio, ktp.
Ĝi povas kongrui kun veldmanipulilo por formi aŭtomatan specialan veldmaŝinon, kaj ĝi ankaŭ kongruas kun robotaj periferiaj ekipaĵoj kaj robotoj por realigi veldadaŭtomatigon. Kaj ni ankaŭ povas fari personigitan veldpoziciilon laŭ la malsamaj laborpecoj kaj teknologiaj postuloj de la klientoj.
Poziciigilo Diametro
| Modelo | JHY4030L-080 |
| Taksita Enira Tensio | Unufaza 220V, 50/60HZ |
| Klaso de motora izolado | F |
| Disktelero | Diametro 800mm (povas esti personigita) |
| Pezo | Ĉirkaŭ 400 kg |
| Maks. Utila Ŝarĝo | Aksa Utila Ŝarĝo ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg povas esti adaptita) |
| Ripeteblo | ±0.1mm |
| Haltiga Pozicio | Ajna Pozicio |
Apliko
Aŭtopartoj, biciklaj partoj, aŭtopartoj, ŝtalaj mebloj, nova energio, ŝtala strukturo, konstrumaŝinaro, trejna ekipaĵo, ktp.
Ĉefaj produktoj de nia veldpoziciigilo
1-aksa kapo-vosto rotacia tipo veldpoziciigilo
1-aksa ĉefŝranko vertikala rotacia veldpoziciigilo
1-aksa horizontala rotacianta veldpoziciigilo
2-aksa P-tipa veldpoziciigilo
2-aksa U-tipa veldpoziciigilo
2-aksa L-tipa veldpoziciigilo
3-aksa horizontala veldpoziciigilo
3-aksa supren-malsupren renversita velda poziciigilo
Pakaĵo: Lignaj kazoj
Livertempo: 40 tagojn post ricevo de antaŭpago
Oftaj Demandoj
1.D: ĉu via poziciigilo povas funkcii kun mia Fanuc-roboto?
A: Jes
2. Ĉu via poziciigilo povas moviĝi sinkrone kun mia ABB-roboto?
A: Jes, simple instalu la sammarkan motoron kiel via roboto sur la poziciigilon.
3.D: Kiel la poziciigilo estas kontrolata?
A: Kiam vi uzas JHY-roboton, ĝi povas esti kontrolata per nia robota kontrolsistemo; kiam vi uzas roboton de alia marko, ni povas ekipi la poziciilon per PLC-ŝranko por funkcii kun via roboto.






