6-aksa robota laborstacio por veldado de neoksidebla ŝtalo kaj aluminio
Priskribo
La 2-aksa poziciigilo povas atingi ±180° horizontalan rotacion kaj renversan rotacion.
La rotacio de la poziciigilo estas kontrolata per la kontrolkabineto, kiu estas konektita sub la robota kontrolkabineto. Dum la velda procezo, ĝi povas realigi sinkronigitajn movojn inter la roboto kaj la poziciigilo.
Ĉi tiu poziciigilo taŭgas por laborpecoj, kiujn necesas veldi laŭ pluraj anguloj, kaj povas esti uzata kun veldrobotoj por pli fleksebla veldado kaj por plibonigi veldadan efikecon kaj kvaliton.
Teknika parametro de poziciigilo
| Modelo | JHY4030P-080 |
| Taksita Enira Tensio | Unufaza 220V, 50/60HZ |
| Motora Izolado Kalsoj | F |
| Labortablo | Diametro 800mm (povas esti personigita) |
| Pezo | Ĉirkaŭ 400 kg |
| Maks. Utila Ŝarĝo | Aksa Utila Ŝarĝo ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg povas esti adaptita) |
| Ripeteblo | ±0.1mm |
| Haltiga Pozicio | Ajna Pozicio |
Komponantoj de robotlaborstacio
| Produkto | Kvanto |
| 6-aksa velda roboto | 1 aro |
| 2-aksa poziciigilo | 1 aro |
| Fonto de veldado | 1 aro |
| Veldtorĉo | 1 aro |
| Kontrola skatolo | 2 pecoj |
| Torĉa purigstacio | 1 aro |
| Robota lineara relo | *m (nedeviga) |
| Lasera sensilo | 1 aro (laŭvola) |
| Sekureca lumkurteno | 1 aro (laŭvola) |
| Sekureca barilo | *m (nedeviga) |
Kial elekti nin?
1. Ni estas unu el la aro al fabrikanto de veldorobotoj en Ĉinio.
2. Ni estas ne nur robotfabrikisto sed ni ankaŭ produktas poziciilojn.
3. Pli ol 10 jaroj da sperto en robotaj integraj projektoj.
4. La robota stirsistemo estas facile funkciigebla kaj stabila por uzi.
5. La robota stirsistemo povas regi ĝis 12 aksojn.
6. Niaj produktoj estis venditaj al pli ol 30 landoj en Sudorienta Azio, Okcidenta Azio, Eŭropo, Nordameriko, Sudameriko, Aŭstralio, ktp.













