6-aksa velda robota brako kun 3-aksa rotacianta poziciigilo
Teknika parametro de poziciigilo
| Modelo | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Taksita Enira Tensio | Unufaza 220V, 50/60HZ |
| Motora Izolado Kalsoj | F |
| Labortablo | 1800X800mm / 2500X800mm (povas esti personecigita) |
| Pezo | Ĉirkaŭ 1600 kg |
| Maks. Utila Ŝarĝo | Aksa Utila Ŝarĝo ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (>500kg povas esti adaptita) |
| Ripeteblo | ±0.1mm |
| Haltiga Pozicio | Ajna Pozicio |
Priskribo
La 3-aksa poziciigilo povas esti turnata horizontale kiel tuto kaj la du labortabloj povas esti turnataj kaj turnataj tiel ke laboristoj povas simple stari sur unu flanko por ŝarĝi kaj malŝarĝi la materialon. Reduktas laboristan laboron kaj multe plibonigas laborefikecon.
Vi povas ŝanĝi la aranĝon de la stacio laŭ la surtera situacio. La flankaparatoj, kiujn vi povas elekti, inkluzivas: purigan torĉstacion, rotacian poziciigilon, laseran spuran sistemon, teleregilon, ktp. Ni povas oferti senpagan teknologian trejnadon.
Du specoj de 3-aksa veldpoziciigilo por opcio:
Maldekstra bildo: 3-aksa horizontala rotacianta veldpoziciigilo
Dekstra bildo: 3-aksa vertikala rotacianta veldpoziciigilo
Elektu la utilan ŝarĝon (norma utila ŝarĝo 300kg/500kg/1000kg) kaj la grandecon de la labortablo (norma grandeco 1800*800mm aŭ 2500*800mm), kiu taŭgas por via laborpeco! Ni ankaŭ akceptas personigon!
Materialo
Veldado de Neoksidebla Ŝtalo
Aluminia Veldado
Karbona ŝtala veldado
Galvanizita tubo/tubo/plato-veldado
Malvarma Rulveldado
Pakaĵo:Lignaj kazoj
Livertempo:40 tagojn post ricevo de antaŭpago
Oftaj Demandoj
1. Kio estas la minimuma konfiguracio por veldstacio?
A: Unu roboto kaj unu veldotablo. Por komplikaj pecoj, poziciigilo eble necesas, se vi volas pli altan laborefikecon, du poziciigiloj estas bona elekto.
2. Kion inkluzivas la tuta velda robotsistemo?
A: La tuta veldrobota sistemo inkluzivas la robotbrakon, regilon, veldan energifonton, poziciilojn, fiksaĵojn, veldpisto-purigilon (torĉon), sekurecan lumkurtenon, sekurecan barilon, ktp.
3. Ĉu la robota stacia sistemo bezonas altajn postulojn pri la medio?
A: La taŭga ĉirkaŭa medio estas: 0~45℃, 20-80%RH (sen kondensado).











