aŭtomata veldado robota solvo

Kiel elekti fidindan laborstacion?
Unue, diru al ni la detalojn de via laborpeco, kiel ekzemple la materialon de la laborpeco, dikecon, dimensiojn, pezon.
tiam diru viajn postulojn: la deziratan veldan kudrefikon, la sekurecajn labormediojn, ktp.
poste ni parolos pri via produktada procezo, kiel vi faras la tranĉadon? ĉu la devio estas granda inter partoj?
Fine, ni rekomendas taŭgajn robotikojn, poziciilojn, robotajn relojn, laserajn sensilojn, sekurecajn lumkurtenojn, sekurecajn barilojn, ktp. por malsamaj aplikoj kaj specifoj, por konveni al la produktada procezo de la kliento.
Teknika parametro de poziciigilo
| Modelo | JHY4030U-120 |
| Taksita Enira Tensio | Unufaza 220V, 50/60HZ |
| Motora Izolado Kalsoj | F |
| Disktelera grandeco | 1200X650mm (povas esti personigita) |
| Pezo | Referu al la reala pezo |
| Maks. Utila Ŝarĝo | Aksa Utila Ŝarĝo ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg povas esti adaptita) |
| Ripeteblo | ±0.1mm |
| Haltiga Pozicio | Ajna Pozicio |
Komponantoj de robotaj laborstacioj
1. Velda roboto:
Tipo: MIG-velda roboto-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG-velda roboto: BR-1510B, BR-1920B
Lasera velda roboto: BR-1410G, BR-1610G
2. Poziciigilo
Malsamaj tipoj: 1-aksa, 2-aksa, 3-aksa poziciigilo, utila ŝarĝo: 300/500/1000kg aŭ personigita
3. Tera fervojo
Tipo: utila ŝarĝo de 500/1000 kg, longo ≥3 m laŭvole.
4. Veldmaŝino
Tipo: 350A/500A veldmaŝino
Karaktero: uzebla por karbonŝtalo, neoksidebla ŝtalo, aluminio kaj galvanizita veldado
5. Velda torĉo:
Tipo: 350A-500A, aermalvarmigita, akvomalvarmigita, puŝtira
6. Torĉa purigstacio:
Tipo: Aŭtomata pneŭmatika veldtorĉa purigilo
Funkcio: tranĉado de velddrato, purigado de torĉo, ŝprucado de oleo
7. Lasera sensilo (laŭvola)
Funkcio: veldspurado, poziciigado.
8. Sekureca lumkurteno (laŭvola)
Funkcio: kutime instalita sur la sekureca barilo por efike protekti homojn blokante la sekurecan lumkurtenon
9. Sekureca barilo (laŭvola)
Funkcio: Instalita ĉe la periferio de la robota laborstacio por izoli la ekipaĵon por protekti la sekurecon de la personaro
Pakaĵo: Lignaj kazoj
Livertempo: 40 tagojn post ricevo de antaŭpago












