Alta preciza RV-reduktilo velda poziciigilo

Priskribo
● La veldpoziciigilo konsistas el labortabla rotacia unuo, renversa unuo kaj elektra kontrolsistemo.
● La movado de la poziciigilo povas esti rapide kontrolata per la butono "start" kaj "halt".
● Etenda funkcio de ligkontrolo kun alia ekipaĵo.
● kun avantaĝoj de kompakta volumeno, bona aspekto, malpeza pezo kaj facila funkciigo.
● Speciala dezajno laŭ la laborpeco kaj veldproceduro de la kliento estas havebla laŭpete.
La turnplato de la poziciigilo povas esti farita ronde aŭ laŭ la supra formo.
La grandeco kaj ŝarĝo de la akso de la veldplato povas esti personecigitaj.
● Povas esti adaptita al aliaj markoj de robotoj kiel Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (la motordesegnaĵo devas esti ofertita de la klientoj, poste ni lasas la instalan truon bazitan sur la motordesegnaĵo)
PLC-ŝranko estas laŭvola.
Poziciigilo Diametro
| Modelo | JHY4030U-120 |
| Taksita Enira Tensio | Unufaza 220V, 50/60HZ |
| Klaso de motora izolado | F |
| Labortablo | 1200 * 650mm / diametro 1200mm (povas esti personecigita) |
| Pezo | Ĉirkaŭ 400 kg |
| Maks. Utila Ŝarĝo | Aksa Utila Ŝarĝo ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg povas esti adaptita) |
| Ripeteblo | ±0.1mm |
| Haltiga Pozicio | Ajna Pozicio |
Ĉefaj produktoj de nia veldpoziciigilo
1-aksa kapo-vosto rotacia tipo veldpoziciigilo
1-aksa ĉefŝranko vertikala rotacia veldpoziciigilo
1-aksa horizontala rotacianta veldpoziciigilo
2-aksa P-tipa veldpoziciigilo
2-aksa U-tipa veldpoziciigilo
2-aksa L-tipa veldpoziciigilo
3-aksa horizontala veldpoziciigilo
3-aksa supren-malsupren renversita velda poziciigilo
Pakaĵo: Lignaj kazoj
Livertempo: 40 tagojn post ricevo de antaŭpago
Oftaj Demandoj
Ĉu ni estas komerca kompanio aŭ fabrikanto?
A: Ni estas fabrikanto kun pli ol 10 jaroj da sperto.
Ĉu vi havas vian propran veldo-robotikan sistemon?
A: Jes. Ni ankaŭ fabrikas robotajn aparatojn por veldado.
D: Kie troviĝas via fabriko? Kiel mi povas viziti ĝin?
A: Nia fabriko situas en la urbo Wuxi en Ĉinio.
D: Kiel vi povas garantii la kvaliton de la produkto?
A: Ni havas striktan kvalito-kontrolsistemon en la produktada procezo kaj ni bonvenigas klientojn veni viziti nin por kontroli la produktokvaliton antaŭ livero.
D: Kiom longa estas la garantia periodo?
A: Unu jaro.






