altpreciza velda poziciigilo kun motora servo
Poziciigilo Dimensioj

Priskribo
2-AKSA SERVA POZICIGILO
- Poziciigiloj por veldaj robotsistemoj
-1 akso povas esti rotaciita horizontale kaj la alia akso povas esti turnita supren kaj malsupren por plur-angula veldado de kompleksaj laborpecoj
- La poziciigilo uzas la saman veturilon kiel la roboto kaj estas havebla kun alta rapideco, alta precizeco kaj alta ŝarĝo
- Provizas pli altan veldkvaliton
- Kompakta korpo kun plibonigita permesita momento, inercio kaj ŝarĝokapacito povas esti realigita
Povas esti adaptita al aliaj markoj de robotoj kiel Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Motordesegnaĵo devas esti ofertita de klientoj, tiam ni lasas la instalan truon bazitan sur la motordesegnaĵo)
PLC-ŝranko estas laŭvola.
Poziciigilo Diametro
| Modelo | JHY4030P-080 |
| Taksita Enira Tensio | Unufaza 220V, 50/60HZ |
| Klaso de motora izolado | F |
| Labortablo | Diametro 800mm (povas esti personigita) |
| Pezo | Ĉirkaŭ 400 kg |
| Maks. Utila Ŝarĝo | Aksa Utila Ŝarĝo ≤300kg / ≤500kg (>500kg povas esti adaptita) |
| Ripeteblo | ±0.1mm |
| Haltiga Pozicio | Ajna Pozicio |
Pakaĵo: Lignaj kazoj
Livertempo: 40 tagojn post ricevo de antaŭpago
Oftaj Demandoj
1.D: Ĉu mi povas uzi vian poziciilon por mia fanuc/abb/kuka/yaskawa roboto?
A: Jes. Sed la motoron vi mem devas oferti kaj instali.
2.D: Ĉu via pozicio povas moviĝi sinkrone kun via roboto?
A: Jes.






