Alt-efika 3-aksa rotacianta veldpoziciigilo
Poziciigilo Dimensioj

Priskribo
● Ĉi tiu 3-aksa poziciigilo konsistas el labortabla rotacia unuo, kadro horizontala rotacia unuo kaj elektra kontrolsistemo.
● 2 labortabloj sur unu poziciigilo, laboru nur ŝarĝante kaj malŝarĝante la laborpecon sur unu flanko, laborefikeco bone plibonigita kaj spaco kunpremita
● La movado de la poziciigilo povas esti rapide kontrolata per la butono "start" kaj "halt".
● Povas esti adaptita al aliaj markoj de robotoj kiel Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (la motordesegnaĵo devas esti ofertita de la klientoj, poste ni lasas la instalan truon bazitan sur la motordesegnaĵo)
PLC-ŝranko estas laŭvola.
Poziciigilo Diametro
| Modelo | JHY4030S-180 |
| Taksita Enira Tensio | Unufaza 220V, 50/60HZ |
| Klaso de motora izolado | F |
| Labortablo | 1800 * 800mm (povas esti personecigita) |
| Pezo | Ĉirkaŭ 1600 kg |
| Maks. Utila Ŝarĝo | Aksa Utila Ŝarĝo ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg povas esti adaptita) |
| Ripeteblo | ±0.1mm |
| Haltiga Pozicio | Ajna Pozicio |
Ĉefaj produktoj de nia veldpoziciigilo
1-aksa kapo-vosto rotacia tipo veldpoziciigilo
1-aksa ĉefŝranko vertikala rotacia veldpoziciigilo
1-aksa horizontala rotacianta veldpoziciigilo
2-aksa P-tipa veldpoziciigilo
2-aksa U-tipa veldpoziciigilo
2-aksa L-tipa veldpoziciigilo
2-aksa levpozicio de veldado tipo L
3-aksa horizontala veldpoziciigilo
3-aksa supren-malsupren renversita velda poziciigilo
2-aksa stok-alĝustigebla kapo-vosto veldpoziciigilo
Pakaĵo: Lignaj kazoj
Livertempo: 40 tagojn post ricevo de antaŭpago
Oftaj Demandoj
Ĉu ni estas komerca kompanio aŭ fabrikanto?
A: Ni estas fabrikanto kun pli ol 10 jaroj da sperto.
Ĉu vi havas vian propran veldo-robotikan sistemon?
A: Jes. Ni ankaŭ fabrikas robotajn aparatojn por veldado.
Ĉu la poziciigilo povas esti metita sur la emblemon de la kliento?
A: Jes, ni povas meti vian propran emblemon sur ĝin.
D: Kiel vi povas garantii la kvaliton de la produkto?
A: Ni havas striktan kvalito-kontrolsistemon en la produktada procezo kaj ni bonvenigas klientojn veni viziti nin por kontroli la produktokvaliton antaŭ livero.
D: Kiom longa estas la garantia periodo?
A: Unu jaro.






