horizontala rotacianta tuba velda poziciigilo
Poziciigilo Dimensioj

Priskribo
- Ĉi tiu poziciigilo kapablas atingi rotacion de ±180°, taŭga por tubaj aŭ tubaj pecoj, kiuj postulas cirklan veldadon aŭ plurflankan veldadon.
- La grandeco de la labortablo kaj la ŝarĝo de la akso povas esti agorditaj.
- Adaptebla al aliaj markoj de robotoj kiel Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (la motordesegnaĵo devas esti ofertita de la klientoj, poste ni lasas la instalan truon bazitan sur la motordesegnaĵo)
Poziciigilo Diametro
| Modelo | JHY4030D-080 |
| Taksita Enira Tensio | Unufaza 220V, 50/60HZ |
| Motora Izolado Kalsoj | F |
| Labortablo | Diametro 800mm (povas esti personigita) |
| Pezo | Ĉirkaŭ 400 kg |
| Maks. Utila Ŝarĝo | Aksa Utila Ŝarĝo ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg povas esti adaptita) |
| Ripeteblo | ±0.1mm |
| Haltiga Pozicio | Ajna Pozicio |
Apliko
Aŭtopartoj, biciklaj partoj, aŭtopartoj, ŝtalaj mebloj, nova energio, ŝtala strukturo, konstrumaŝinaro, trejna ekipaĵo, ktp.
Kial vi bezonas veldan poziciigilon?
1. Reduktita Peno
La ĉefa avantaĝo, kiun vi povas akiri, estas reduktita peno. Via laboristo ne bezonas moviĝi. Vi povas akiri sekuran kaj bonordan fabrikan medion.
2. Plibonigita veldkvalito
La uzado de veldpoziciiloj estis forte ligita kaj konektita al pli bonkvalitaj veldsuturoj.
Oftaj Demandoj
1.D: Kiel vi povas elekti viajn veld-presilojn?
A: Bonvolu diri al ni la pezon, dimensiojn de via laborpeco kaj montri al ni fotojn de ĝia veldpozicio, tiam ni rekomendos al vi la taŭgan veldpoziciilon.
2.D: Ĉu mi povas uzi vian poziciilon por mia fanuc-roboto?
A: Jes. Sed la motoron vi mem devas oferti kaj instali.







