MIG-TIG-velda robota brako kun 2-aksa rotaciilo

Priskribo
Ĝi taŭgas por aŭtomata veldado, juntoveldado kaj penetra veldado de diversaj grandaj lamenaj partoj kaj kompleksaj partoj.
La roboto pasis la patentan atestilon de la Ĉina Oficejo pri Intelekta Proprieto kaj la eksportan CE-atestilon.
La utila ŝarĝo kaj la grandeco de la turnplato de la 2-aksa poziciigilo povas esti agorditaj.
Ĉi tiu robota veldstacio kutime konfiguras simplan ekipaĵon kun fleksebla aranĝo. Vi povas ŝanĝi la aranĝon de la stacio laŭ la situacio sur la tero. La flankaparatoj, kiujn vi povas elekti, inkluzivas: purigan torĉstacion, rotacian poziciigilon, laseran spuran sistemon, teleregilon, ktp. Ni povas oferti senpagan teknologian trejnadon.
Teknika parametro de poziciigilo
| Modelo | JHY4050L-080 |
| Taksita Enira Tensio | Unufaza 220V, 50/60HZ |
| Motora Izolado Kalsoj | F |
| Labortablo | Diametro 800mm (povas esti personigita) |
| Pezo | Ĉirkaŭ 400 kg |
| Maks. Utila Ŝarĝo | Aksa Utila Ŝarĝo ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg povas esti adaptita) |
| Ripeteblo | ±0.1mm |
| Haltiga Pozicio | Ajna Pozicio |
Materialo
Veldado de Neoksidebla Ŝtalo
Aluminia Veldado
Karbona ŝtala veldado
Galvanizita tubo/tubo/plato-veldado
Malvarma Rulveldado
Apliko
Aŭtopartoj, biciklaj partoj, aŭtopartoj, ŝtalaj mebloj, nova energio, ŝtala strukturo, konstrumaŝinaro, trejna ekipaĵo, ktp.
Pakaĵo:Lignaj kazoj
Livertempo:40 tagojn post ricevo de antaŭpago
Oftaj Demandoj
D: Kiujn informojn mi devus provizi por ke vi povu rekomendi taŭgan roboton por mi?
Respondo: Bonvolu provizi detalajn desegnaĵojn de la laborpeco, inkluzive de la materialo, dikeco, veldpozicio, dimensioj kaj pezo de la laborpeco.
D: Ĉu vi povas provizi personigitan servon por nia produkto?
Respondo: Jes. Ni provizos al vi profesiajn robotajn veldajn sistemojn laŭ via specifa produkto. Vi nur bezonas sendi al ni viajn detalajn produktajn desegnaĵojn kaj veldajn postulojn, poste ni eldonos por vi la personigitan teknikan proponon.
D: Ĉu vi povus montri al mi kelkajn aplikaĵajn filmetojn?
Respondo: Certe. Vi povas spekti ĉiujn niajn aplikaĵajn filmetojn en nia YouTube-kanalo serĉante "JHY industria roboto" aŭ peti nian vendofakon sendi al vi.
D: Mi volas scii la veldkvaliton de nia produkto, kion mi faru?
Respondo: Vi povas sendi viajn specimenojn al nia fabriko por fari testan veldadon. Post la testado de la veldado, ni sendos al vi la veldan filmeton kaj bildojn por referenco. Ankaŭ ni resendos la specimenojn al vi por konfirmo.












