integra laborstacio por arka veldado de tubaj tankoj
Teknika parametro de poziciigilo

Komponantoj de robotaj laborstacioj
1. Velda roboto:
Tipo: MIG-velda roboto-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG-velda roboto: BR-1510B, BR-1920B
Lasera velda roboto: BR-1410G, BR-1610G
2. Poziciigilo
Modelo: JHY4010T-065
Tipo: 1-aksa poziciigilo
La teknika parametro de la poziciigilo montriĝas jene:
| Modelo | JHY4010T-065 |
| Taksita Enira Tensio | Unufaza 220V, 50/60HZ |
| Motora Izolado Kalsoj | F |
| Labortablo | 650mm (povas esti personecigita) |
| Pezo | Ĉirkaŭ 400 kg |
| Maks. Utila Ŝarĝo | Aksa Ŝarĝo ≤100kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg povas esti adaptita) |
| Ripeteblo | ±0.1mm |
| Haltiga Pozicio | Ajna Pozicio |
3. Fonto de veldado
Tipo: 350A/500A velda energifonto
4. Velda torĉo
Tipo: aermalvarmigita torĉo, akvomalvarmigita torĉo, puŝtira torĉo
5. Torĉa purigstacio:
Modelo: SC220A
Tipo: Aŭtomata pneŭmatika veldtorĉa purigilo
Aliaj flankaparatoj de robotlaborejoj
1. Roboto movanta relon
Modelo: JHY6050A-030
2. Lasera sensilo (laŭvola)
Funkcio: veldspurado, poziciigado.
3. Sekureca lumkurteno (laŭvola)
Protekta distanco: 0,1-2m, 0,1-5m; protekta alto: 140-3180mm
4. Sekureca barilo (nedeviga)
5.PLC-ŝranko (laŭvola)
Trajto
1.Elektra alĝustigo de la pozicio de la veldpafilo, ŝparante tempon kaj penon, oportuna kaj rapida.
2. La angulo de la veldpafilo estas alĝustigebla, povas adaptiĝi al diversaj veldsuturoj (puga veldsuturo, angula veldsuturo, ktp.).
3. La veldpistolo havas svingan funkcion, la svinga parametro povas esti kontrolita, kaj la adaptiĝemo estas larĝa.
4. Agordu la poziciigilon de la ŝraŭbŝtopilo, la poziciigilo povas turni la angulon por realigi la cirklan veldan junton.
5. Poziciigilo povas esti desegnita kun alĝustigebla subtena rado, adaptiĝanta por malsamaj longoj de tubo
6. Duonaŭtomata kontrolo, fleksebla kaj multflanka ekipaĵo, eĉ kaj bela veldkudro.
7. La rotacia akso de la poziciigilo estas movata de la servomotoro, la rotacia rapido povas esti precize kontrolita, kaj la postuloj de la velda procezo povas esti precize plenumitaj.
8. Funkcio de antaŭdifinitaj veldparametroj, la veldparametroj povas esti antaŭdifinitaj en la sistemon aŭ la veldparametrojn antaŭ registrado. La veldparametroj povas esti rekte uzataj dum veldado de la laborpeco kun la sama specifo la sekvan fojon.












