tubo-turnanta velda poziciigilo kun motora servo
Poziciigilo Dimensioj

Priskribo
- Ĉi tiu tubvelda poziciigilo estas uzata por diversaj aplikoj, de tubbobenado ĝis poziciigado de tre longaj partoj kiel ĉasiokomponantoj aŭ stratlampo.
- Veldaj poziciigiloj multe plibonigas produktivecon dum veldado de tuboj, ŝaftoj, radoj, kubutoj kaj aliaj armaturoj.
- La grandeco kaj ŝarĝo de la akso de la veldplato povas esti adaptitaj, ĉukoj kaj subtenrado estas haveblaj.

- Povas esti adaptita al aliaj markoj de robotoj kiel – Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (la motordesegnaĵo devas esti ofertita de la klientoj, poste ni lasas la instalan truon bazitan sur la motordesegnaĵo)
- PLC-ŝranko estas laŭvola.
Poziciigilo Diametro
| Modelo | JHY4010T-050 |
| Taksita Enira Tensio | Unufaza 220V, 50/60HZ |
| Klaso de motora izolado | F |
| Labortablo | Diametro 500mm (povas esti personigita) |
| Pezo | Ĉirkaŭ 400 kg |
| Maks. Utila Ŝarĝo | Aksa Ŝarĝo ≤100kg / ≤300kg/ ≤500kg (povas esti personecigita) |
| Ripeteblo | ±0.1mm |
| Haltiga Pozicio | Ajna Pozicio |
Apliko
Aŭtopartoj, biciklaj partoj, aŭtopartoj, ŝtalaj mebloj, nova energio, ŝtala strukturo, konstrumaŝinaro, trejna ekipaĵo, ktp.
Pakaĵo: Lignaj kazoj
Livertempo: 40 tagojn post ricevo de antaŭpago
Oftaj Demandoj
1.D: Kiel elekti viajn veldpresilojn?
A: Bonvolu diri al ni la pezon, dimensiojn de via laborpeco kaj montri al ni fotojn de ĝia veldpozicio, tiam ni rekomendos al vi la taŭgan veldpoziciilon.
2.D: Ĉu mi povas uzi vian poziciilon por mia fanuc/abb/kuka/yaskawa roboto?
A: Jes. Sed la motoron vi mem devas oferti kaj instali.
3.Q: Ĉu vi akceptas personigitan mendon?
A: Jes, ni povus desegni la poziciilon kun malsama ŝarĝo kaj labortabla grandeco.







