velda robotĉelo kun pisiilo kaj glitbrelo
Priskribo
Kutime, la plej longa atingo estas 2000mm por velda robota brako. Kiam la laborpeco estas tro granda por uzi 2000mm roboton, tiam la moviĝanta grunda reloj helpas plilongigi la moviĝantan longon de la roboto. Kontrolŝranko, velda energifonto kaj alia ekipaĵo ankaŭ povas esti desegnitaj starante sur la reloj.
Aliflanke, 1-aksa kapo-vosta poziciigilo helpas teni la longan laborpecon kaj rotacii ĝin por atingi antaŭan kaj malantaŭan veldadon.
Teknika parametro de poziciigilo
| Modelo | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Taksita Enira Tensio | Unufaza 220V, 50/60HZ |
| Motora Izolado Kalsoj | F |
| Labortablo | 1800X800mm / 2500X800mm (povas esti personecigita) |
| Pezo | Ĉirkaŭ 600 kg / Ĉirkaŭ 800 kg |
| Maks. Utila Ŝarĝo | Aksa Utila Ŝarĝo ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg povas esti adaptita) |
| Ripeteblo | ±0.1mm |
| Haltiga Pozicio | Ajna Pozicio |
Teknika parametro de movanta fervojo
| Modelo | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Taksita Enira Tensio | Unufaza 220V, 50/60HZ |
| Motora Izolado Kalsoj | F |
| Labortablo | 500X500mm (povas esti personigita) |
| Pezo | Ĉirkaŭ 450 kg |
| Maks. Utila Ŝarĝo | Aksa Utila Ŝarĝo ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg povas esti adaptita) |
| Ripeteblo | ±0.1mm |
| Haltiga Pozicio | Ajna Pozicio |
Pakaĵo: Lignaj kazoj
Livertempo: 40 tagojn post ricevo de antaŭpago
Oftaj Demandoj
Ĉu mi ankaŭ bezonas aĉeti poziciilon, kiu kongruas kun la veldroboto?
Respondo: Tio dependas de la komplekseco de viaj laborpecoj. Se via laborpeco estas kompleksa, tiam vi bezonas aĉeti poziciigilon, kiu kongruas kun la veldroboto.
D: Kiujn informojn mi devus provizi por ke vi povu rekomendi taŭgan roboton por mi?
Respondo: Bonvolu provizi detalajn desegnaĵojn de la laborpeco, inkluzive de la materialo, dikeco, veldpozicio, dimensioj kaj pezo de la laborpeco.
D: Ĉu vi povas provizi personigitan servon por nia produkto?
Respondo: Jes. Ni provizos al vi profesiajn robotajn veldajn sistemojn laŭ via specifa produkto. Vi nur bezonas sendi al ni viajn detalajn produktajn desegnaĵojn kaj veldajn postulojn, poste ni eldonos por vi la personigitan teknikan proponon.
D: Ĉu vi povas sendi inĝenieron al nia lando por starigi la maŝinon?
Respondo: Jes. Ni sendos inĝenieron al via lando por helpi pri instalado kaj komisiado, kaj trejnado. Se estas problemoj, ni ankaŭ povas provizi retan servon.
D: Mi volas scii la veldkvaliton de nia produkto, kion mi faru?
Respondo: Vi povas sendi viajn specimenojn al nia fabriko por fari testan veldadon. Post la testado de la veldado, ni sendos al vi la veldan filmeton kaj bildojn por referenco. Ankaŭ ni resendos la specimenojn al vi por konfirmo.












